+48500 781 153
DLA PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW

Pomagamy znleźć
pracę i pracowników

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Działamy szybko
i sprawnie

WYSOKI POZIOM USŁUG

Klienci polecają
naszą agencję

Agencja pracy Fed-San

O NAS

Jesteśmy nowopowstałą agencją pracy tymczasowej. Naszą działalność prowadzimy od 2017 roku i wciąż poszerzamy jej zakres. Nasza agencja zbudowana jest w całości w oparciu o polski kapitał. Dla Was drodzy zainteresowani pracą oraz potencjalni partnerzy biznesowi, dążymy do ciągłego rozwoju. Z każdym dniem rośniemy w siłę! Z naszych usług korzysta obecnie wąskie grono Klientów zagranicznych, lecz wciąż rozszerzamy pole działania i poszukujemy zarówno dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw chętnych do podjęcia współpracy. Jesteśmy wiarygodnym oraz stabilnym partnerem zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla pracowników. Gwarantujemy spełnienie oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie im doświadczonego personelu o wymaganych kwalifikacjach.
01

Szybko się rozwijamy

Istniejemy na rynku od 2017 roku. Każdy dzień poświęcamy na rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz poszerzanie własnej wiedzy. To wszystko pozwala Nam na stawienie się coraz silniejszym partnerem zarówno dla Pracowników jak i Klientów.

02

Rekrutacja z nami

Pozyskiwanie profesjonalnych pracowników i kierowanie ich karierą zawodową, to główne zadanie naszej agencji. Dobre warunki zatrudnienia naszej kadry, stawiamy za główny cel naszej działalności. Z nami łatwo i bez zbędnych formalności uzyskasz możliwość znalezienia pewnego zatrudnienia.

03

Dlaczego właśnie my?

Jako agencja o jasnym celu działalności, jakim jest fachowa pomoc w znajdywaniu pracy bądź pracowników, dążymy do zaspokojenia potrzeb rynku. Dajemy szansę na rozwój zawodowy oraz znalezienie pracy dającej pełną satysfakcję.

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO SPAWACZDLA PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW

JESTEM SPAWACZEM / MONTEREM szukam pracy
JESTEM PRACODAWDCĄ szukam pracownika

Formularz rekrutacyjny

Poszukujesz pracy lub pracownika? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest pozytywna, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza agencja pracy tymczasowej, stwarza możliwość znalezienia pracy w poważnych przedsiębiorstwach w całej Europie. Nasze usługi świadczymy m. in. na terenie Francji. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw, na potrzeby których poszukujemy, zatrudniamy i oddelegowujemy za granicę specjalistów oraz pracowników pomocniczych w dziedzinie spawalnictwa oraz montażu.

Jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem pracowników to również oferujemy swoją pomoc w tym zakresie. Specjalnie dla Was szanowni Klienci, rekrutujemy potencjalnych pracowników i przeprowadzamy selekcję tak, aby trafili do Państwa najlepsi fachowcy, gwarantujący najwyższą jakość świadczonych usług.
Aby nawiązać współpracę niezbędne jest uzupełnienie poniższego formularza.

Imię i nazwisko * Nr telefonu * Twój email *
Ewentualne uwagi: Załacz swoje CV lub inny dokument
KONTAKT - ZADZWOŃ, NAPISZ, PRZYJDŹ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ kom. +48 500 781 153
Nasze biuro 38-500 Sanok, Zahutyń 120A
Napisz do nas info@fedsan.pl
POKAŻ NA MAPIE
ZAMKNIJ MAPĘ